Vraťme zemi do normálu!

Zachraňme Česko pro naše děti, než bude pozdě Videa

Přihlašte se k odběru našeho YouTube kanálu, aby vám nic neuniklo.

Po cenzuře na YouTube - další videa k nalezení zde na NášTub.cz

Svědectví desítek lidí z Izraele, kterým zničila zdraví vakcína proti covidu

5.1.2022 - Projekt Testimonies byl vytvořen s cílem poskytnout platformu pro všechny, kteří měli následky po očkování proti covidu-19, a také, aby jejich hlasy byly vyslyšeny, protože v médiích slyšet nejsou.

Doufáme, že tento projekt povzbudí více a více lidí, aby vyprávěli svůj příběh.

Rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, Ph.D., mikrobioložkou a molekulární genetičkou

17.12.2021 - O povinném očkování, nebezpečích a soudem nařízené a o zveřejněných materiálech Pfizer. Z dokumentace vyplývá, že již na jaře 2021 Pfizer věděl o mnoha možných závažných nežádoucích účincích vakcíny proti SARS-CoV-2, včetně úmrtí.

Zásadní rozhovor s MUDr. Vladimírem Čížkem, klinickým lékařem, cévním specialistou, předsedou etické komise

3.11.2021 - „Kdyby mi někdo před dvěma lety řekl, že se tohle bude dít, nevěřil bych mu a asi bych ho poslal na psychiatrické vyšetření,“ říká MUDr. Vladimír Čížek, lékař, cévní specialista a předseda etické komise. Sám o sobě hovoří jako o „obyčejném doktorovi“. Ve své ordinaci vidí pacienty s následky po infekci i po očkování. Aktivně se účastní iniciativ za rozumný přístup ke covidu, je mimo jiné autorem Výzvy lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-19, která navazuje na petici ignorovanou na jaře 2021 Parlamentem ČR.

Rozhovor s epidemiologem a vakcinologem prof. MUDr. Jiřím Beranem, CSc.

16.10. 2021 - Jiří Beran vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Základní atestaci z hygieny a epidemiologie složil v roce 1988. Epidemilogii se od konce 80. let minulého století věnuje intenzivně jak na akademické půdě, tak v praxi. V roce 2002 byl jmenován profesorem v oboru epidemiologie. Je ředitelem a vedoucím lékařem Centra očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové. Zabývá se vývojem očkovacích látek, řešil i problematiku zvlášt virulentních nákaz. Celkem asi pět let pobýval v tropických končinách.

18.8. 2021 -  ROZHOVOR s prof. RNDr. JAROSLAVEM TURÁNKEM, CSc., DSc. - zakázané video na YouTube i VIMEO.
Zvlášť znepokojující je na videu druhá část, kde hovoří o mRNA vakcínách a jejich pravděpodobných problémech a proč se budou zákonitě objevovat.

Jsou to přesně ty problémy, které se objevují, vlády je tají a velice pravděpodobně se budou objevovat i v budoucnu - ať jde o úmrtí, neurologické problémy, neplodnost, krevní sraženiny, problém se spike proteinem, autoimunitní reakce...

Aktuální vyjádření MVDr. Jiřího Urbánka, MBA, bývalého manažera ve farmaceutickém průmyslu k třetí dávce vakcíny
20.9.2021 - Zásadní informace o třetí dávce - co je to SPC a Off-label použití.? Opět flagrantní nedodržování zákonů přímo státem a jeho úřady a co hrozí lékařům...
Souhrn informací o přípravku uvádí, že vakcína je dvoudávková. Třetí dávka tedy není v souladu s tímto závazným dokumentem a pro její případnou aplikaci či dokonce propagaci platí velmi přísná pravidla. Jsou tato pravidla u nás dodržována? 

ROZHOVOR s MVDr. JIŘÍM URBÁNKEM, MBA, bývalým stratégem prodeje a marketingu ve farmaceutickém průmyslu
31.8.2021 - Jak funguje farmaceutický byznys? Jaké strategie využívá, jaké jsou tu kontrolní mechanismy? Fungují v současné době dobře? V jaké pozici je ve vztahu k farmaceutickým firmám občan? O jaké důležité informace bychom se měli zajímat a kde konkrétně tyto informace najít? Na tyto a další otázky odpovídá Jiří Urbánek v našem videorozhovoru.

Rozhovor s režiérem a spisovatelem Janem Tománkem - nejen o založení Zdravého fóra.

15.9. 2021 - Proč se spisovatel a režisér, který klidně mohl zůstat doma, psát knihy a nijak se veřejně neprojevovat, rozhodl veřejně prezentovat své názory, jež jsou v opozici k hlavnímu proudu? Proč založil platformu sdružující odborníky různých profesí, kteří apelují na zdravý rozum? Jak se dívá na současnou situaci v zemi? Jak zvládá podmínky, za kterých dnes jeho děti musí chodit do školy? 

Rozhovor s matematikem a analytikem RNDr. Tomášem Fürstem, PhD. - tvrdá data proti vládním lžím a manipulaci

30.10. 2021 - Ohroženou populaci jsme neochránili a místo toho se soustřeďujeme na opatření vůči té části populace, kterou to neohrožuje,“ shrnuje doktor Fürst to, co poslední rok vidíme v přímém přenosu a co je do značné míry výsledkem neschopnosti nebo neochoty zodpovědných míst správně sbírat a vyhodnocovat data. Jak špatná práce s daty kazí vědu a následně celou civilizaci?

Masová psychóza
Důležité video, které by měl každý vidět.

Odpovídá z psychologického hlediska přesně na to, co se kolem nás děje. Dokonce ukazuje i možné řešení problému.

Monopol - jak funguje Svět
Další důležité video, které by měl každý vidět.

Monopol - dokument, který fakticky ukazuje, jak vlastně funguje svět, a kdo ho řídí. Uvidíme, kdo vlastní akcie největších společností na světě, ke komu všemu to vede, a jak vše je na úrovni elit propojené.

Pravda za klinickými testy vakcín proti covidu-19 (Dokument)

Jak vlastně probíhaly klinické testy vakcín proti covidu-19? Poslechněte si tyto zásadní informace a názory Roberta F. Kennedyho, mladšího a prof. Dolores Cahillové, kteří se vyjadřují k problematice klinických testů a covid injekcí jako takových.

Zásadní videa, která mohou dávat odpovědi na to, 

co se kolem nás děje

28.3. 2021 - Zásadní prezentace MUDr. Vladimíra Čížka připravená lékaři a odborníky pro poslance Parlamentu ČR
Petice lékařů (76.000 podpisů)
Přednáška, kterou by měl každý občan ČR vidět a kterou YouTube cenzorsky po několika hodinách smazal…
(Toto je nový re-upload na servery NášTub.)

Vystoupení odborníků Zdravého fóra v Senátu PČR.

31.3. 2021 -  Co si lékaři myslí o očkování proti COVID-19. Konečně promlouvají skuteční lékaři z praxe, a ne lidé z teorie, výzkumu a farmaceutické lobby...

Opět se skvělou glosou doktora Čížka - „Toho bohdá nebude, aby Čech do hospody s očkovacím glejtem, nebo špejlí v nose, lezl.”

10.8.2021 - Mikrobioložka - Ing. Ivana Melenová, PhD.
Jak funguje očkování a RNA vakcína
(Video, které bylo cenzurováno a smazáno z YouTube)25.3. 2021 - Zeptali jsme se opravdových odborníků, co si myslí o testování našich dětí. Konečně promlouvají skuteční lékaři z praxe, a ne lidé z teorie, výzkumu a farmaceutické lobby...

Svoboda a covid z pohledu práva - JUDr. Tomáš Nielsen

27.3. 2021 -  Příjemné posezení s odborníky - s lékaři z praxe
MUDr. Hana Zelená, Ph.D., Prof. Mudr. Jiří Beran, CSc.,  Doc. MUDr. Martin Balík Ph.D., EDIC MUDr. Vladimír Čížek MUDr. Jan Hnízdil MUDr. Vít Mareček MUDr. Šimon Reich MUDr. Kateřina Lucká Ing. Petra Cihlářová

JUDr. Tomáš Nielsen MgA. Petr Zuska MgA. Jan Tománek

MUDr. Šimon Reich - Testování dětí?

Proč je testování dětí z medicínského hlediska úplný nesmysl.

Další videa Zdravého fóra - Playlist lékařů

Blanický manifest

19.3. 2020 - Prof. Mudr. Jiří Beran, CSc. a doc. Ing. Miroslav Ševčík
Základní koncept v epidemiologii - plošná opatření nejsou řešením.

Ostatní videa

17.9. 2020 - Doc. MUDr. Martin Balík Ph.D., EDIC
Vedoucí intenzivní péče centra pro Covid-19
Pacienti v těžkém stavu mají až extrémní rozměry. Lidi jsme strašně vystrašili

Hudba

Daniel Landa - Blanický Manifest
(feat. F. Černý, J. Vojtek, V. Bláha, R. "IZZI" Izaiáš, Protheus)

Roztává sníh
(Radomír Švec - cyklus Písně z hladu)

©  2021 - Zdravé fórum